Spotkanie z Mikołajem jest możliwe dla wszystkich, którzy spełnią kilka podstawowych warunków...

1. Osoba, którą Mikołaj ma odwiedzić powinna:

- być grzeczna przez cały rok

- myć zęby trzy razy dziennie

- zawsze słuchać rodziców

- napisać/narysować list do Mikołaja

2. Osoba, która chciałaby zaprosić Mikołaja do swoich dzieci powinna:

- czytać im bajki każdego dnia

- pomóc w napisaniu listu do Mikołaja

- mieć ukończone 18 lat

 

Jeśli powyższe warunki zostały spełnione, aby zaprosić Mikołaja wystarczy już tylko skontaktować się z jednym z jego Elfów telefonicznie albo mailowo podając miejsce wizyty i preferowany termin.

Kontakt:

E-mail:  mikolaj@emikolaj.pl

Tel:   691 444 944

Niezależnie od formy kontaktu, bardzo ważne jest przekazanie Mikołajowi  jak najwięcej informacji o czekających na prezenty dzieciach. Wprawdzie Mikołaj obserwuje je przez cały rok i wie wszystko, ale z racji wieku czasami miewa problemy z pamięcią, dlatego pomoc rodziców jest tu niezbędna :)

Warto wspomnieć nie tylko o wieku i zainteresowaniach dzieci, ale także o "kwestiach spornych", jak na przykład jedzenie warzyw czy sprzątanie zabawek - działanie pedagogiczne Mikołaja bywa w takich sprawach nieocenione!

Elfy ustalą także sposób przekazania prezentów, które będzie rozdawał Mikołaj:

  - mogą one zostać odebrane przez jednego z nich wcześniej i przechowane w magazynie Mikołaja (a jeśli trzeba także pięknie zapakowane)

- Mikołaj może odebrać je bezpośrednio przed wizytą z garażu, od sąsiada lub wujka, który na umówiony sygnał podrzuci je przed drzwi

- przygotowanie prezentów można również zlecić Fabryce Mikołaja - wówczas pięknie zapakowane zostaną dostarczone do obdarowywanych bezpośrednio przez Mikołaja

Pomocnicy Mikołaja także chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania i przygotują wyceny niestandardowych zamówień.


2006-2021 © Copyright E-mikolaj.pl, ul. Bluszczańska 63/19, 00-712 Warszawa, tel. +48 691-444-944, e-mail: mikolaj@emikolaj.pl